Кондиціонери 2024
Потужність побутових кондиціонерів знаходиться в межах від 1,5 до 8 кВт. Ці пристрої переважно розраховані для роботи в одній кімнаті офісу, котеджу, квартири або будинку. Найпопулярнішими кондиціонерами для будинку є спліт-системи.
Напівпромислові пристрої мають рівень потужності до 30 кВт. Вони встановлюються у заміських будинках, великих котеджах, магазинах. Загальна площа приміщення не повинна бути більшою за триста квадратних метрів. Промислові агрегати відрізняються більшою витривалістю та надійністю.
Установка промислових кондиціонерів проводиться у великих офісах, фітнес-центрах, торговельно-розважальних комплексах, державних будівлях. Потужність деяких із них сягає 10000 кВт.
Потрібно звернути увагу, де в приміщенні зазвичай знаходяться люди. Небажано, щоб дивани знаходилися просто під потужним кондиціонером.
ВИДИ КОНДИЦІОНЕРІВ
- Спліт система.
- Мульти спліт система.
- Тепловий насос.
- Канальний кондиціонер.
- Касетний кондиціонер.
- Мобільні кондиціонери.
- Стельові кондиціонери.
Питання потужності
Головним показником кондиціонера є його потужність. Від правильного вибору цього параметра залежить якість охолодження, стабільність роботи та тривалість використання. Наприклад, на площу 12 квадратних метрів потрібен прилад з потужністю 1 кВт.
Якщо апарат встановлюється у кінотеатрі, фітнес-залі або іншому приміщенні з постійно великим трафіком людей, варто зробити вибір на користь приладу більшої потужності. Також важливо враховувати конструкційні особливості приміщення та кількість техніки, оскільки вона виділять додаткове тепло.
У кожного кондиціонера є показник BTU/h. Параметр показує рівень холодопродуктивності. Для правильного вибору приладу можна скористатися спеціальною формулою. На 10 квадратних метрів площі зі стелями від 22,8 до 3 метрів має припадати 1 кВт потужності.
Категорії кліматичної техніки
Всі пристрої для кондиціювання повітряних потоків поділяються на категорії:
- Преміум-клас,
- Середній клас,
- Бюджетний клас.
Рейтинг кондиціонерів 2024
Рейтинг кондиціонерів 2024 року умовно можна розділити на 3 категорії: преміум, середній сегмент, що поєднує ціна і якість, і недорогі моделі.
Який кондиціонер вибрати? Який рейтинг виробників кондиціонерів?
- Перше місце - кондиціонери за оптимальною ціною:
- Samsung;
- OSAKA;
- OSAKA з фреоном R32
- Electrolux;
- Zanussi;
- Cooper&Hunter;
- LG.
- Друге місце – дешеві кондиціонери. Перевага є, природно, їх вартість. Виробники цього сегмента мають базовий набір функцій. З основним своїм завданням вони справляються, тому український покупець часто обирає один із наступних виробників:
- Leberg;
- Neoclima;
- Третє місце – преміум кондиціонери:
- MITSUBSHI;
- PANASONIC;
- Toshiba;
- Daikin.
Що дають виробники даних марок: якість, довговічність комплектуючих, широкий набір додаткових функцій, енергоефективність та екологічно чисте повітря.
Преміум-клас
Кондиціонери таїландської фірми Mitsubishi Electric відрізняються унікальним дизайном та неперевершеною якістю. Кожна модель ефективно охолоджує та обігріває як побутові, так і промислові приміщення. Система сама може встановлювати температуру у приміщенні. Робить вона це, ґрунтуючись на наявних показниках вологості та температури. Існують високоточні датчики визначення зовнішніх параметрів.
Пристрої Daikin відомі чеським, німецьким, турецьким та іншим споживачам. Є кілька особливостей цих приладів:
- постійно вдосконалюються,
- адаптуються під промислові та побутові потреби,
- мають інверторне управління,
- здійснюють якісну фільтрацію,
- економічні та надійні.
Середній клас
Cooper&Hunter - одні з найпопулярніших пристроїв середнього сегменту. Інженерна команда тісно взаємодіє з компанією Daikin, у тому числі з питань технологій та купівлі різних комплектуючих та деталей. Ціновий діапазон підходить багатьом охочим. Існує широка лінійка моделей.
Традиційна кліматична техніка Electrolux давно має безліч шанувальників, оскільки для цих пристроїв характерна енергоефективність та надійність. Пристрої економічні завдяки спеціальним конструкторським технологіям. Відзначимо широкі функціональні можливості, невелику вагу та зручність в експлуатації. Electrolux завжди гарний кондиціонер з низьким рівнем шуму. Використовується звукоізоляція обох блоків. Теплообмінник має антикорозійне покриття.
Бюджетний клас: рейтинг бюджетних кондиціонерів
Агрегати фірми Leberg відомі і в Норвегії та за її межами. Пристрої є спліт-системи класу «економ». Це «робочі конячки», які відрізняються надійністю та тривалістю роботи. Незважаючи на невисоку ціну, прилади завжди відрізняються оригінальним дизайном.
Грецька компанія NEOCLIMA це відомий у Європі постачальник недорогих кондиціонерів. Компанія виготовляє прилади, що повністю відповідають сучасним вимогам. Компанія створила інноваційний майданчик, на якому тестуються та розробляються нові моделі кліматичної техніки. Кондиціонери NEOCLIMA є найкращим поєднанням наукомістких технологій, якісного складання та дотримання актуальних ринкових тенденцій. Максимум уваги приділяється вимогам екологічної безпеки. Спліт-системи працюють виключно на озонобезпечному фреоні R410.
Кондиціонери розрізняються за конфігурацією, ціною, потужністю, опціями. Щоб купити відповідну вам модель, слід звернутися за консультацією до фахівця з питанням який кондиціонер вибрати. Не варто забувати і про важливість правильної установки техніки. Монтаж спліт-системи має здійснюватися професіоналами.